Vormelingen 2020

Beste ouders van Vormelingen 2020 Graag zouden we met jullie even willen samenzitten om algemene informatie uit te wisselen over ons volgend catechesejaar. Wat gaan we allemaal doen? Wie doet dat? Waar doen we dat? Wie wil er helpen? We zullen samen de kalender in grote lijnen doorlopen, zodat jullie een beetje weten wat we volgend jaar allemaal gaan doen. We nodigen jullie dan ook graag uit op vrijdag 14 juni 2019 om 20.00 uur in de parochiezaal van Massenhoven. Kan je niet aanwezig zijn maar je hebt wel een vormeling in 2020 geef je ons dan een vrijblijvend seintje via mail? Hebben we alvast uw gegevens om u in de toekomst op de hoogte te brengen van verdere info. Graag tot dan! Het catechistenteam Gonda, Inne, Iris, Kelly, Chris, Caroline en Roosmarijn Mail: vormelingen.zandhoven@gmail.com Gsm Inne: 0474 30 03 22